[021 66 56 92 02]

      مارا دنبال کنید 

[3000 82 88 48]

| جدیدترین پرونده ها |
پرسه در ملکوت
ورزش، نرمش، زندگی
بوی ماه مدرسه
به‌ نام وطن
ساکنین طبقات میانی
خانه امن
كاركرد وجود همسران در داشتن زندگی آرام
امروزه در غرب، استرس‌ها و فشارهای روانی بسیار شایع شده است. از مهم‌ترین دلایل این مشکلات، کم توجهی افراد به محیط آرامش‌بخش خانواده و تأثیر رفتارهای تسکین‌زای همسران بر همدیگر است. بسیاری تصور می‌کنند که مهم‌ترین کارکرد زن و مرد برای همدیگر، صرفاً تأمین نیازهای جنسی است؛ به همین دلیل، اگر به هر طریق ممکن و در هر مکانی آن را ارضا کنند، دیگر به فرد دیگری به نام «همسر» احتیاج نیست؛ اما واقعیت چیز دیگری است...
قابلیت‌های زندگی ایمان‌محور در رسیدن به آرامش
ایمان، به درون انسان اطمینان و آرامش می‌دهد؛ به‌عبارت‌دیگر، دل را از دودلی جدا و شک و ترس را دور می‌کند. دلیل این موضوع هم تغییراتی است که در قلب انسان رخ می‌دهد. قلب انسان در اثر ایمان‌آوری، اعتقاداتی را کسب می‌کند و حیاتش هدفمند می‌شود و انگیزه‌های مثبتی در آن شکل می‌گیرد. در این‌باره میزگردی با حضور حجت‌الاسلام مهدی عبداللهی و دکتر علی کمالی برگزار شده كه مطالب مهم آن در ادامه می‌آید.
گفت‌و‌گو با حضرت آیت‌الله محمد ناصری
حضرت آیت‌الله محمّد ناصری، در محضر اخلاقی زاهد و عارف نامدار، مرحوم‌ آیت‌الله آقاسیدمحمّد كشمیری شاگردی کرده است. ایشان، با بزرگان دیگری همچون مرحوم آیت‌الله حاج‌شیخ‌عباس ‌قوچانی وصی مرحوم علامه قاضی نیز آشنا و به درك محضر آنان می‌پرداختند. فرصتی دست داد تا با این خطیب توانا دربارۀ مکان‌های آرامش‌بخش گفت‌وگو كنیم.

درخت پرونده

پرسش و پاسخ پرونده(با توجه به سوال زیر جهت تکمیل مسیر پرونده پرسش و پاسخ خود را مرقوم فرمایید)
دوشنبه 20 آبان 1392 ساعت 16:50 2013-11-11 15:50:04
شناسه مطلب : 257

چه كنیم تا در زندگی امروزی به «آرامش پایدار» دست پیدا كنیم؟

(لطفا نظرات خود را در قسمت پایین «دیدگاه» وارد کنید)