[021 66 56 92 02]

      مارا دنبال کنید 

[3000 82 88 48]

| جدیدترین پرونده ها |
پرسه در ملکوت
ورزش، نرمش، زندگی
بوی ماه مدرسه
به‌ نام وطن
ساکنین طبقات میانی
خانه امن
یک پرسش بنیادین می‌تواند کمک کند که به پاسخ سؤال خود برسیم. چه نیازی به نسل هشتم کنسول‌هاست؛ وقتی می‌توان بازی‌های بزرگ را به‌خوبی روی کنسول‌های حاضر ساخت و عرضه کرد. پاسخ به این پرسش برای هر کنسول متفاوت است؛ اما به‌دلیل نزدیکی اهداف تجاری دو کنسول سونی و مایکروسافت و تفاوت وادی کنسول نینتندو باید این پاسخ را به دو بخش تقسیم کرد. ابتدا، باید دید که نینتندو به چه دلیلی کنسول خود U Wii را برای نسل هشتم عرضه کرده است و سپس سراغ دو رقیب دیرینۀ مایکروسافت و سونی می‌رویم.
لیستی که در ادامه می‌آید، لیست تمامی برنامه‌ها و خدماتی است که شریک‌های مایکروسافت در شبکۀ ایکس‌باکس ارائه می‌دهند. با نگاهی دقیق‌تر به این برنامه‌ها می‌توان فهمید که آنچه مایکروسافت در بستر این شبکه پدید آورد، بسیار بزرگ‌تر و شگفت‌تر از یک کنسول بازی‌ است. همین دلیل سبب محبوبیت کنسول کمپانی مایکروسافت و شبکۀ ایکس‌باکس درمقایسه‌با دیگر شبکه‌های کنسول‌های خانگی شده است.
تأثیر سایت‌ها و مجلات بازی بر مخاطب
مخاطبان بازی‌های ویدئویی امروزه، برای مطلع‌شدن از اخبار بازی‌ها و مطالعۀ نقد و نظر و امتیازات بازی‌های مختلف راه‌های بسیار زیادی دارند. عده‌ای برای این کار از نشریات و مجلات منتشر‌شده در این حوزه که به‌طور دو هفته‌نامه و ماهنامه روی پیشخوان دکه‌ها قرار می‌گیرند، استفاده می‌کنند. عده‌ای هم به‌طور روزانه از اخبار سایت‌های داخلی و خارجی بهره می‌برند؛ البته شاید از مجلات هم استفاده کنند و عده‌ای دیگر هم از این دو دسته جدا هستند و اطلاعات خود را از اطرافیان یا فروشندگان می‌گیرند.