[021 66 56 92 02]

      مارا دنبال کنید 

[3000 82 88 48]

| جدیدترین پرونده ها |
پرسه در ملکوت
ورزش، نرمش، زندگی
بوی ماه مدرسه
به‌ نام وطن
ساکنین طبقات میانی
خانه امن
آمریکا شیطان بزرگ است و اگر او نباشد اسرائیل این غده سرطانی هم نابود خواهد شد. پس مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل هر دو یکی است. همه جنایات اسرائیل نشان از ددمنشی آمریکا دارد. نماهنگ زیبای مرگ برآمریکا با صدای حامد زمانی را مشاهده بفرمایید.
جورج راجر واترز ششم سپتامبر 1943 در کمبریج به دنیا آمد و در همانجا بزرگ شد. به تحصیل در رشته معماری پرداخت و 1965 به همراه دوستان‌اش گروه پینک فلوید را بنیان گذاشتند. علاوه بر نوازندگی در گروه، کار ساخت ترانه‌های غمگین و پراحساس و همچنین ملودی‌های تاثیرگذار را انجام می‌داد. او از موسیقی بومی(فولک) و بلوز تاثیر گرفته و اکثر سروده‌هایش درباره جنگ و تباهی است. راجر واترز اشغال فلسطین توسط اسرائیل را به «آپارتاید» (تبعیض نژادی) در کشور آفریقای جنوبی تشبیه کرده و می‌گوید: «سرزنش کردن فلسطینی‌ها درست مانند سرزنش کردن کسی است که به حق‌اش تجاوز شده و قربانی بی‌عدالتی قرار گرفته است. قربانی هیچگاه گناهکار محسوب نمی‌شود. در مورد فلسطینی‌ها باید بگویم که آنها در سال 1948 توسط نیروهای ارتش اسرائیل از سرزمین‌های خود رانده شده‌اند و از آن پس اجازه ورود به خانه‌هایشان را نداشته‌اند. آنها قربانی هستند و مقاومت آنها در برابر اشغالگران اجتناب ناپذیر و طبیعی است.» کلیپی زیبا با صدای این خوانندۀ مشهور و محوریت فلسطین برایتان برگزیده‌ایم.
اسراییل بمباران می‌کند، تجاوز می‌کند، خونریزی و کشتار می‌کند، شلیک می‌کند و می‌کشد؛ ولی همواره حمایت غرب و به‌ویژه آمریکا را همراه خود دارد. اینکه آمریکا بی هیچ دلیل قانع کننده‌ای همیشه حامی اسراییل و جنایاتش است و یک تیر شلیک شده توسط مقاومت اسلامی را جنایت جنگی قلمداد می‌کند، موضوع نخ‌نما شده‌ایست که دیگر حتی کودکان هم به طنز تلخ آن می‌خندند. این انیمیشن در نهایت سادگی به همین موضوع پرداخته است.