[021 66 56 92 02]

      مارا دنبال کنید 

[3000 82 88 48]

| جدیدترین پرونده ها |
پرسه در ملکوت
ورزش، نرمش، زندگی
بوی ماه مدرسه
به‌ نام وطن
ساکنین طبقات میانی
خانه امن
قرص‌های مُسکن، آرامش بخش‌های اعتیاد‌آور
در زندگی امروز، خیلی از کارهایمان بی‌آنکه بدانیم به‌صورت عادتی مضر و اشتباه درآمده است. یکی از این کارها خوردن قرص‌های مُسکن به‌صورت سرخود و بدون مراجعه و دستور پزشک و در مواقعی است که عضوی از اعضای بدن‌مان درد می‌گیرد یا ازلحاظ روانی کم می‌آوریم یا ضربه‌ای روحی به ما وارد می‌شود و استرسی به سراغ‌مان می‌آید یا بی‌خواب می‌شویم یا ... . در این مواقع بی‌هیچ درنگی، به‌سراغ بستۀ قرص‌های مُسکن می‌رویم، بی‌آنکه به عوارض آن بیندیشیم.
بررسی رابطۀ مدیتیشن با کسب آرامش
ازجمله طرق مطرح کسب آرامش در دنیای پرآشوب امروز، مدیتیشن و یوگاست. مدیتیشن را به‌این‌جهت که سبب ایجاد تمرکز ذهن می‌شود، منتج به کسب آرامش درون معرفی می‌کنند. طرفداران مدیتیشن این روش را سبب رشد روحانی انسان و تعالی شخصیتی می‌دانند. «روحی سالم برای بدنی سالم و بهتر اندیشیدن» این شعار اصلی طرفداران یوگاست. در‌بارۀ این موارد با حضور حجت‌الاسلام احمد معارف و دکتر سعید پازوكی میزگردی برگزار شده و زوایای مختلف این موضوع بررسی شده است.
آثار روحی گرایش روز‌افزون زنان ایرانی به دخانیات
در زمانه‌ای که در آن به‌سر می‌بریم، سیگار به‌عنوان سودآورترین كالای بازرگانی در دنیا مطرح است و سرمایه‌گذاران این عرصه سعی می‌كنند به هر طریق ممكن بازار مصرف و تولید را گرم نگه دارند. ازجمله این شگرد‌ها شایع‌کردن این باور است که سیگار‌کشیدن به انسان آرامش پایدار می‌بخشد! در این یادداشت دراین‌زمینه بیشتر خواهیم گفت.

درخت پرونده

پرسش و پاسخ پرونده(با توجه به سوال زیر جهت تکمیل مسیر پرونده پرسش و پاسخ خود را مرقوم فرمایید)
دوشنبه 20 آبان 1392 ساعت 16:49 2013-11-11 15:49:22
شناسه مطلب : 256

به نظر شما چطور می‌توان راه‌های حقیقی رسیدن به آرامش را از راه‌های دیگر تشخیص داد؟

(لطفا نظرات خود را در قسمت پایین «دیدگاه» وارد کنید)

کلیدواژه ها

دیدگاه کاربران

آرامش یک حس درونی است و مهم تر از همه اینه که بعد از رسیدن به این حس آرامش نباید دوباره دچار تشویش شد و ناآرامی بعدی بیش از قبل شود اگر آرامش موقت باشد و بعد از آرامش اوضاع از قبل بد تر شود دیگر آرامش معنی ندارد باید دنبال آرامش های پایدار رفت